До Європейського дня боротьби з торгівлею людьми
Щорічно 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, мета якого – висвітлення проблеми торгівлі людьми, необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідування злочинців, надання допомоги постраждалим особам.
Проблема торгівлі людьми особливо загострилася під час повномасштабного вторгнення рф на територію України. Люди, які змушені покинути Україну, наражаються на ризики торгівлі людьми за кордоном. Водночас ті, що залишаються всередині країни, також можуть стати здобиччю торговців людьми.Окрім небезпеки потрапаляння до рук вербувальників, наша країна стикається також з катастрофічними гуманітарними та соціальними наслідками: сексуальне насильство з боку російських військових (СНПК), торгівля людьми, примусова депортація мирного населення до Російської Федерації тощо.
Торгівля людьми – це злочин, який торкається кожного з нас. Ми всі можемо внести свій вклад у боротьбу з цим явищем.
Якщо ви або хтось із ваших рідніх чи знайомих став жертвою торгівлі людьми, зверніться за допомогою до правоохоронних органів або спеціалізованих організацій.
102 – поліція;
1547 – гаряча лінія з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству щодо дітей;
527 – Національна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів;
112 – служба екстреної допомоги в ЄС;
116 123 – гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми, гендерної дискримінації;
116 111 – національна дитяча гаряча лінія;
0 800 213 103 – Контакт-центр системи безоплатної правової допомоги;
0 800 500 335 або на короткий номер 116 123 – Гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.
Повернутись 18-10-2024, 08:22 Переглядів: 6 Автор: uszn